לזרום עם תנועת הגוף

אילת רנן  - מטפלת בתנועה בשיטת "expression primitive"

ספרי קצת העל העסק שלך
אני מטפלת בתנועה בשיטת "expression primitive" שפותחה בצרפת ומהדהדת ריקוד שבטי., אותה הבאתי לארץ. בנוסף אני מלמדת ריקודי זוגות לטיניים ורוקדת סלסה פלמנקו וטנגו. עבדתי כמטפלת בתנועה עם צעירים עם מוגבלויות ולימדתי בסמינר הקיבוצים טיפול בתנועה. כמו כן אני מנחה סדנאות של השיטה הצרפתית , מלמדת זוגות לריקוד-חתונה ומארגנת טיולי תוכן בתחום הריקוד לספרד, יוון וצרפת.  
איזה תובנה את יכולה לתת ללקוחה של אסף פלג מתוך העיסוק שלך?
כמי שמרבה לרקוד ולהופיע בפני קהל, חשוב לי שהבגד יבליט את הנשיות שלי ואת אופיי כרקדנית ואישה ,ומצד שני שהבגד יהלום את הריקוד, יזרום עם תנועת הגוף ויהיה נוח. לכן חשוב להתחבר למעצב שמבין ורואה אותך באופן הוליסטי.

image alt
מהן החוזקות האישיות שלי?
תמיד פעלתי מהבטן והייתי קשובה לקול הפנימי. זה לא אומר שאני לא מוצאת מקום להכיל את הצרכים של מי שעומד מולי ולהיות רגישה לזולת.
הערך CHOOSE YOURSELF
אני חושבת שנשים צריכות לזכור שכדי להיות טובות למי שאיתן, ילדים , בני זוג או פרטנרים לעבודה, הן צריכות למצוא מקום לצרכים, לדחפים ולתשוקות שלהן.  
 
החיבור שלי לאסף פלג.
פגשתי את היצירות של אסף פלג בפעם הראשונה בקיץ  שעבר, ב"פיאצה" החנות המקסימה של יעל וחגית בגדרה. העיצובים "דברו אלי" מיד, הם מחמיאים לנשיות ומכבדים את הגוף. בשנות התשעים דגמנתי במילנו, בין היתר ל"Vouge" האיטלקי, והגובה שלי,  1.83 מ' – לא ממש טיפוסי בישראל. כשחזרתי ל"פיאצה" בחורף, המכנסיים לא התאימו באורך והבנות בחנות חיברו ביני לבין אסף, שהסכים בנדיבות לתפור לי במיוחד. הוא אפילו תכנן לי "לוק" מכף רגל ועד ראש.
בעיני אסף הוא מעצב מחונן והבגדים באמת נהדרים. גם העובדה שהוא "הלך" ככה לקראתי לא מובנת מאליה, מה שנקרא  –  "sur mesure",  כלומר בצרפתית -על פי מידה אישית.    

שלכן בברכה
אילת רנן
לפנייה אישית - 052-2818389
 צילום: אריאל קצרי.
x

#{title}

#{text}

#{price}