מי בכלל רוצה להיות מעצב אופנה?....

השאלה האמתית היא, האם בכלל הייתה לי ברירה אחרת. אני יודע שזה עשוי להשמע כמו קלישאה, אבל יותר משבחרתי לעצב, העיצוב בחר בי. לא רק עיצוב אופנה, אלא עיצוב בכל תחום: תנו לי בגד.. תנו לי חלל.. תנו לי גן..בית... עיר...
רק לחשוב איך זה מרגיש....איך זה עובד...
איך זה נראה מכל זווית, איך זה מרגיש על הגוף, איך זה עושה לי בלב.
ותמיד אני אומר '' אם אני מרגיש ככה, כנראה שאני לא היחיד'' ומשם היצירה כבר מתרחשת מעצמה...
אז איך הכל התחיל?
כנראה שתמיד זה היה בי, ומאז שאני זוכר את עצמי יצרתי וציירתי.
אחרי הצבא התחלתי לעבוד בקפה פועה בשוק הפשפשים ובהמשך הקמתי חנות ראשונה בשם "קוף" שהתמקדה באופנה יד שניה והייתה מסודרת כמו דירה. משם המשכתי  עוד צעד קדימה וקניתי עסק גדול יותר, מוסד תל אביבי מוכר - חנות "המחתרת" שגם בה נמכרה אופנת יד שניה ועם הזמן התחלתי לשדרג את הבגדים שנמכרו שם ולהפוך אותם ליצירה חדשה שמדברת גם אותי.
 
משם, הדרך ליצירת בגד מקורי משלי מ-א' עד ת' היתה טבעית והתחלתי ליצור את תהליך העבודה המלא שכל כולו חלק ממני ומשקף את השקפת העולם שלי והדרך בה אני רואה וחווה את העולם.

כשאני מעצב פריט זה אף פעם לא רק הבגד. זה מתחיל מהבד, המרקם שלו, התנועה שלו, התחושה שהוא מעניק למי שלובשת אותו. זה הציור שמצויר עליו, הצבעים והתחושות שהצבעים האלה מעוררים.
בתהליך העיצוב אני מושפע מהחלל הזה שסובב אותי ושבו יש הרבה אנשים שתמכו, צעדו ועזרו ובראשם ליאת אשתי היקרה שבונה איתי כבר שנים את המותג הזה ומדברת יחד איתי את השפה.
לצידה, יש הרבה אנשי צוות שהפכו גם הם לחלק ממשפחת "אסף פלג" וביניהם המוכרות בחנויות שמקבלות אתכן כל פעם באהבה.
 
והנה המותג שלי "אסף פלג" חוגג כבר 15 שנות יצירה וזה אומר שעל הדרך ומבלי ששמתי לב, כנראה שגם התבגרתי קצת ;-).
15 שנות נסיון, 15 שנים של מאמץ, טעויות, הסקת מסקנות וגם הצלחות.
15 שנים שבהן אני מודה כל בוקר על הנשים שמבינות, אוהבות ובוחרות את השפה שבה אני מדבר.
זאת הרגשה מבורכת להיות מובן, ולא נשאר לי אלא לקוות שאף פעם לא אהפוך למובן מאליו…

כבר כמה שנים שאנחנו מקבלים אתכן בברכה בסטודיו שלנו ברחובות ולרגל חגיגות ה sweet 16 החלטנו לקחת את "אסף פלג" עוד צעד אחד קדימה ולהפוך את הסטודיו הצנוע ברחובות להיכל של אופנה וחגיגה נשית.
ניצלנו את הפוגת הקורונה כדי לשפץ מהיסוד את הסטודיו ברחובות שיפתח ביום…. ויתנהל במתכונת חגיגית שתשלב חנות מפעל עם שעות פעילות של חנות רגילה והכל בעיצוב מזמין ובשטח של 200 מ"ר.
במתכונתו החדשה, נציג בסטודיו קולקציית ערב, קולקציות חדשות, עודפים מעונות קודמות והדובדבן הפאשיסטי שלנו: קולקציית קפסולה one of a kind.

יהיה זוהר, יהיה נעים, יהיה צבעוני ויהיה מעניין.
נשמח לפגוש שם את כולכן פנים אל פנים ולהכיר סוף סוף מחוץ למסגרת המרובעת והמקובעת של האינסטגרם והפייסבוק ובינתיים, מוזמנות לתת קפיצה קטנה לחנות אונליין שלנו ולראות מה התחדש.
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}