בואו נדבר על חלל …

בעיני אי אפשר לדבר על אופנה בלי להתייחס לחלל שבו האופנה נוצרת ומוצגת.
 
כבר שנים שהחלל שלי, זה שבו אני פועל ויוצר, נמצא במחסן באזור תעשיה ברחובות. החלל הזה, שימש כסטודיו ומחסן ולאט לאט, בגלל שהחלל גדול, התחלנו לערוך בו אחת לכמה חודשים את מכירות העודפים שלנו. הלקוחות שלנו שהגיעו, קיבלו חוויה של מחסן. 
 
יש קסם במחסן, ריח שיש רק במחסן ואווירה מיוחדת. אבל התחלתי להרגיש שמשהו חסר.
 
עבר הזמן, ויותר ויותר לקוחות שכבר הכירו את החלל מהמכירות, המשיכו להגיע בספונטניות בכל פעם שהגיעו לאזור. נוצרה אווירה מדהימה בחיבור הבלתי אמצעי עם הלקוחות שמתארחות בחלל העבודה שלי, והתחלתי להרגיש שהחלל לא מכבד את הלקוחות ואת החוויה שחשוב לי להעביר לכל אישה שנכנסת הנה.
לא הייתה חלוקה בין סטודיו לבין חלל התצוגה, הפריסה של הבגדים לא הייתה נוחה ולא היו תאי מדידה מסודרים.
 
הרגשתי שהגיע הזמן לשינוי.

אני אוהב תחושה של בית.

מבחינתי בית, זה המקום שבו אפשר להרגיש הכי אמיתי שאפשר ואת הכנות הזאת ותחושת הנוחות הזאת, רציתי להכניס פנימה לסטודיו.
גם החנות הראשונה שהייתה לי לפני הרבה מאוד שנים, חנות יד שניה בתל אביב, הייתה מסודרת כמו דירה. הבית והיצירה אחד הם, ורציתי ליצור את החיבור הזה גם ביצירת הסטודיו המחודש ולכן בתהליך החידוש שלו, הכנסתי פנימה את הבית שלי.
הכנסתי פנימה את הפסנתר מהבית, הבאתי המון צמחיה, ויצרתי את אותה אווירה שיש לי בבית גם מבחינת סידור המרחב וגם מבחינה אנרגטית.
image alt
image alt

שינוי מביא אתו גם אתגרים.

האתגר העיקרי, בעיקר בתקופה כזו של חוסר וודאות היה אתגר המימון. השאלה "למה דווקא עכשיו" הדהדה ברקע, אבל דברים קורים בזמן המתאים ואיזה זמן מתאים יותר להשבית את המרחב הזה כדי להפוך אותו לחלל שראיתי בעיני רוחי, מאשר בתקופה שבה לקוחות גם ככה לא יכלו להגיע.
 
יום אחד הקורונה תסתיים.
וההיכל שיצרנו יתמלא בקולות של עשרות נשים, בצחוק מתגלגל ששמח לשכוח את כל תקופת הריחוק החברתי. לא נחשוש יותר להתחבק, להתנשק, ולעמוד האחד ליד השניה ללא מסיכה.
וזה יהיה הזמן להעניק עוד ערך. ערך שהוא הרבה יותר מאופנה. הרצאות על כלכלה, על ביטחון, על דימוי גוף כשמסביב נהיה מוקפים בפרטי אומנות שאביא ובאופנה שאני יוצר בשבילכן.
בינתיים, הסטודיו פתוח ומוכן ומזומן לקראתכן, ואשמח מאוד לארח אתכן בו בימים ראשון עד חמישי בין השעות 10:00 עד 14:00.

ומתוך רצון להסתכל קדימה דרך משקפיים ורודים, קבענו מכירת עודפים מיוחדת שתערך בין 12.8 עד ה-14.8 ובמידה ויהיה סגר ביום שישי, היא תערך בימים 11.8-13.8. כדי שנוכל לעמוד בהנחיות, אם אתן רוצות להגיע, נבקש שתודיעו בטלפון 0775177025.
 
ובינתיים, אשמח לראות אתכן כאן באתר,  והמוכרות המקסימות שלנו ישמחו לפגוש אתכן פנים מול פנים עטויות מסיכה בכל אחד מהסניפים שלנו.
 
שלכן,
אסף.
x

#{title}

#{text}

#{price}