סל הקניות שלך ריק

סל הקניות שלך ריק

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.


שאלות ותשובות


יותר ויותר נשים מעדיפות היום לחסוך זמן, התרוצצויות, דלק ואנרגיה ולקנות את הבגדים שלהן באמצעות האינטרנט. הנה כמה שאלות ותשובות הנוגעות לתהליך הקניה באתר שלנו.

כיצד מתבצעת הקניה באתר?
טיילי בקטלוג הקולקציה והתרשמי ממגוון המוצרים. בחרי את הפריט שברצונך להזמין, בחרי צבע ומידה ולחצי "הוסיפי לסל". בכדי להוסיף פריטים נוספים חזרי על הפעולה. בסיום איסוף הפריטים אל הסל לחצי על "סל הקניות" ותועברי למסך בו מרוכזים פרטי ההזמנה. כעת באפשרותך לעדכן את הזמנתך, להוסיף ולהוריד פריטים וכן לשנות את המידות והצבעים. להשלמת ההזמנה לחצי על "לתשלום" ומלאי את יתרת הפרטים. במידה והפסקת את ההזמנה באמצע, פרטיה ישמרו עבורך במערכת למשך חודש ותוכלי לחזור ולהשלימה בכל עת.
כיצד אוכל לדעת שהבגד אכן במידה שלי?
על מנת לדעת מה המידה המדוייקת שלך מדדי את עצמך והעזרי בטבלת המידות המצורפת כאן. בנוסף, בכל שאלה או התלבטות את מוזמנת לפנות לצוות שירות הלקוחות שלנו בטלפון (טלפון) או במייל: info@assafpeleg.com
האם כדי לבצע רכישה עלי להרשם באתר?
ניתן לבצע הזמנה גם בלי להרשם. במידה וברצונך לפתוח באתר חשבון אישי שבאמצעותו תוכלי לעקוב אחרי ההזמנות שעשית, מלאי את פרטייך בתהליך ההרשמה הקצר. בקניותייך הבאות כל שיהיה עלייך לעשות על מנת להכנס לחשבונך הוא להזין את כתובת הדוא"ל ואת הסיסמא שלך.
שכחתי את הסיסמא שלי. מה לעשות?
לחצי על כפתור "שכחתי את הסיסמא" הנמצא בעמוד הכניסה לחשבון, הזיני את כתובת הדוא"ל שלך ומייד תשלח אלייך במייל סיסמא חדשה.
איך אוכל לדעת שאכן הקנייה התבצעה?
עם סיום תהליך הרכישה יוצג בפנייך על המסך אישור על ביצוע הקנייה הכולל את מספר ההזמנה שלך לצורך מעקב. כמו כן, ישלח אלייך באופן מיידי גם אישור הזמנה למייל. במידה ולא קיבלת אישור הזמנה פני אל שירות הלקוחות שלנו בטלפון (טלפון) או בדוא"ל : Info@AssafPelleg.com
איך אפשר לשלם על הקניות באתר?
ניתן לשלם בכל כרטיסי האשראי (ויזה כאל, ויזה לאומי, מאסטרכארד, ישראכרט, דיינרס ואמריקן אקספרס ) וכן באמצעות חשבון פייפאל.
האם ניתן לשלם בתשלומים?
כן. בתשלום בכרטיס אשראי ניתן לפרוס את התשלום לכמה מועדים: עד 2 תשלומים בקנייה מעל 300ש"ח עד 3 תשלומים בקנייה מעל 450 ש"ח
האם אתר מאובטח?
כן. הרכישה באתר הינה בטוחה והאתר עומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר. כל הפרטים שמוסרים לקוחותינו נשארים חסויים ומוצפנים ואינם מועברים לשום גורם נוסף.
האם אתם שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלי?
לא. עם תום הרכישה פרטי כרטיס האשראי נמחקים ואינם נשמרים במערכת שלנו.